Головна Історія Участь Партнерам Контакти  
  Відео Фотогалерея Як дістатись Ночівля Форум  

Спонсори

Портал українських колекціонерів

Прикарпатський портал

Нерухомість  Прикарпаття

Українська
мережа
контекстної
реклами

ФЕРОЗІТ: будуймо Україну разом!

Меценат
Рязанцев А.В.

Дизайн студія
“Магія”

Партнери проекту:

Івано-Франківський державний медичний університет

Івано-Франківський університет права імені Данила Галицького

Івано-Франківський обласний краєзнавчий музей

Регіональний туристично-інформаційний центр

Івано-Франківський обласний художній музей

Прикарпатський юридичний інститут

    

Text Box: Трк “Вежа”  Радіо „Вежа” – радіо твого міста. Відчуй присутність!..

 
„Відчуй присутність” – ці слова в ефірному радіопросторі Івано-Франківська звучать ось уже майже  вісім років. Постійні слухачі радіо „Вежа” добре пам’ятають, як за цей період змінювались стиль FM- станції, її ведучі та програми. Однак, 107-ма хвиля FM залишилася рідною, близькою та улюбленою для багатьох мешканців міста та області.
Команда радіо „Вежа” – це люди, які живуть своєю роботою, справжні професіонали. Позитивних емоцій та гарного настрою щоранку на 107-й хвилі FM слухачам  бажають ді-джеї Вікторія Хіггенс та Андрій Санрайс у ранковому шоу „Спросоння”. Кожного буднього дня 10 випусків новин із життя Івано-Франківська для слухачів радіо „Вежа” формує  інформаційна служба під керівництвом досвідченого та вимогливого шеф-редактора Михайла Маланюка, а також режисери звуку, оператори запису, менеджери рекламного відділу, які працюють на відмінний результат, залишаючись поза радіоефіром.

Що ж вирізняє 107-му хвилю FM з-поміж інших міських радіостанцій? Про це запитаємо у людини, яка працює на „Вежі”  з першого дня її існування. Це „вежівський старожил”,  програмний директор радіо, ведуча ранкового шоу „Спросоння” Вікторія Хіггенс.

- Три роки тому „Вежа” змінила свій формат.  В місті є багато радіо, які зорієнтовані на молодих людей. Тож ми вирішили, що наш формат повинен бути орієнтований  на людей віком від 25 років. Радіо для дорослих – це формат „ностальжи”. На нашій хвилі слухач чує найкращу хітову музику 70-90-х, на якій виросли наші батьки. Це  мікс, складений з рок- та поп-балад, музики диско та інструментальних композицій, тобто музика категорії „Gold” – краще з найкращого. Таку музику люблять всі!
Ми були впевнені, що виграємо на цьому форматі і не помилилися. Відсоток людей, які нас слухають, значно збільшився.

Хто ж ті люди, яких щодня  ми чуємо в ефірі і ті, хто працює за його лаштунками?

- Щоб потрапити в наш колектив, треба любити радіо!
На „Вежі” зібралися люди, які працюють  в одному руслі.
В житті та в ефірі поруч зі мною впродовж 6-ти років веселий хлопець з динамічним голосом -  Андрій Санрайс.  Перший наш ефір був «символічним». Він відбувся 14-го лютого – в день Святого Валентина. За ці роки ми стали не лише ефірною парою, ми стали рідними - Андрій мені, як брат.
Після обіду драйву слухачам радіо „Вежа” додає ведуча Оля. Вона «просто не дозволяє  людям розслабитися і перетравити  свої обіди»J.
Прекрасний оксамитовий голос в ефірі – це диктор новин Тетяна Тимофєєва-Лівенса. Ми навіть жартуємо, що вона народилась не в тому місці і не в той час. З Таниним голосом треба було народитися принцесою. Окрім того, вона ще й випусковий редактор радіоновин.
Олена Колотенко та Наталя Власенко – ведучі культорологічних та пізнавальних радіопрограм. До речі, працюють вони на „Вежі” виключно з альтруїстичних міркувань. Адже без радіо, кажуть дівчата, просто не уявляють свого життя. А от  коли вщухають пристрасті  і настає час для зважених оцінок, тоді  радіослухачі налаштовуються на «Діалоги з Михайлом Маланюком», який провів не одну радіозустріч в «прямому» ефірі з місцевими та відомими українськими політиками.
Наші звукорежисери - Володимир Таранович та Микола Петрик. Завдяки цим хлопцям ми можемо робити якісний авторський радіопродукт. У нас немає жодної купленої програми!
Міцний сплав професіоналізму і дружніх взаємин в колективі забезпечує наш директор Іван Вовк. В його стилі керівництва вдало поєднані мудра порада та  вимогливість до роботи.  

Якою є ваша формула успіху?

Це  команда однодумців, яка працює на свого слухача. Ми любимо один одного і всі свої позитивні емоції намагаємося передати в ефірі.

Радіо „Вежа” – радіо твого міста. Відчуй присутність!..

http://www.vezha.org

 

 

 

 

Медіапартнери

Генеральний інформаційний партнер:

Прикарпатські
новини

Туристичний портал

Український чоловічий портал

lady.if.ua

Інтернет-видання

Український жіночий портал

Мистецьке Прикарпаття

Чоловічий проект

Невідома
історія

Історичне Прикарпаття

забезпечимо все

запрошуємо!!!

Мапа сайту