Головна Історія Участь Партнерам Контакти  
  Відео Фотогалерея Як дістатись Ночівля Форум  

Спонсори

Портал українських колекціонерів

Прикарпатський портал

Нерухомість  Прикарпаття

Українська
мережа
контекстної
реклами

ФЕРОЗІТ: будуймо Україну разом!

Меценат
Рязанцев А.В.

Дизайн студія
“Магія”

Партнери проекту:

Івано-Франківський державний медичний університет

Івано-Франківський університет права імені Данила Галицького

Івано-Франківський обласний краєзнавчий музей

Регіональний туристично-інформаційний центр

Івано-Франківський обласний художній музей

Прикарпатський юридичний інститут

 

ЛьвівськеЛьвівськеЛьвівське

     У другій половині ХVII століття граф Станіслав Потоцький надає монахам єзуїтам, які оселилися на його землі, право побудувати у Краківському передмісті Львова, на колишній землі Белзеччина, броварню, „щоб пиво варити своє і добре“.
     В 1715 році на Клепарові постало перше промислове броварне підприємство. Пиво насправді варили добре. Для нього брали чудову воду з місцевих артезіанських свердловин, якісний хміль та солод з ячменю найвищого ґатунку, і технологія виробництва була для тих часів досконалою. Пиво давніх львівських броварів швидко стало улюбленим напоєм не тільки на львівських теренах, воно набуло популярності у всій Європі.
     Невдовзі броварня перетворилася в одного з найпотужніших виробників пива Австро-Угорської імперії. Бувало, що пиво перевозили на величезні відстані, але й після далекої мандрівки воно не втрачало свого смаку.
     Зі встановленням у Львові радянської влади в історії пивоварні почався новий етап. Радянські господарники взяли броварню під особливий контроль. Кращого пива у Радянському Союзі не було. Його майже щодня відправляли до столу кремлівських чиновників. „Львівським“ та „Жигулівським“ (львівського розливу) частували пасажирів міжнародних морських рейсів та авіалайнерів. Продукція львівських пивоварів була взірцем найвищої якості.
     І навіть коли Союз розвалився і більшість відомих підприємств зазнали краху, ВАТ „Колос“ встояв, хоча у підприємства було багато проблем. Давалися взнаки зношення обладнання, нестабільне постачання сировини, інші негаразди.
     Саме у той час завдяки активності керівництва у пошуках потенційного інвестора діловим партнером підприємства стала скандинавська компанія Baltic Beverages Hоlding AB, капітали якої вже залучали до своєї діяльності ряд підприємств пиво-безалкогольної галузі в Росії та ВАТ ПБК „Славутич“ в Україні. У серпні 1999 року було підписано угоду між ВВН і ВАТ „Львівська пивоварня“. Від початку співпраці у „Львівську пивоварню“ вкладено інвестицій понад 35 млн. доларів США. Завдяки значним інвестиціям підприємство модернізується, на ньому змонтовано найновітніше обладнання, покращилися умови праці, вдосконалилась цінова політика, підвищилась кваліфікація працівників..
     Насьогодні „Львівська пивоварня“ належить до підприємств України, що найдинамічніше розвиваються. Загалом частка продукції ВАТ „Львівська пивоварня“ на українського ринку за ці роки зросла до 6%. Продукція компанії займає 67% пивного ринку Львівської області і 43% - західного регіону. Львівська пивоварня входить в сімку найпотужніших підприємств пивного ринку України і є безперечним лідером у Західному регіоні.
     Із розвитком потужності підприємства, відбулося покращення і якості продукції, про що свідчать ріст долі ринку „Львівського“, збільшення потужностей виробництва Львівської пивоварні та велика кількість нагород на вітчизняних та міжнародних дегустаційних конкурсах.
     Львівська пивоварня займає активну позицію у соціальному житті міста і регіону. І це неодноразово було відзначено нагородами для підприємства і званнями для його керівників. Одними з найцінніших з них є: нагорода за внесок у розвиток Львова та „Обличчя міста“, „Інвестор року“, „Кращий роботодавець року“.
     Великою популярністю користуються маркетингові заходи компанії. Щороку сотні тисяч прихильників „Львівського“ пива приходять на „День незалежності з „Львівським“, Фестиваль пива у Львові, міжнародний фестиваль „Джаз без...“, „На Різдво до „Львівського“.
     „Львівські пивовари досягли сьогоднішніх успіхів не лише завдяки новітнім технологіям та використанню сучасних методів управління. Ми відчуваємо відповідальність перед суспільством за продукт, який виготовляємо, за цінності, які сповідуємо, і за роль, яку відіграє підприємство на державному рівні, – говорить президент ВАТ „Львівська пивоварня” Володимир Печер. А це є великою рушійною силою. Адже лідерські позиції на ринку – це не тільки розвиток для підприємства і нові надходження у державний бюджет, а можливість для кожного споживача пишатися продуктом високої якості і вірити у розвиток своєї країни”.

http://www.lvivske.com

 

 

 

Медіапартнери

Генеральний інформаційний партнер:

Прикарпатські
новини

Туристичний портал

Український чоловічий портал

lady.if.ua

Інтернет-видання

Український жіночий портал

Мистецьке Прикарпаття

Чоловічий проект

Невідома
історія

Історичне Прикарпаття

забезпечимо все

запрошуємо!!!

Мапа сайту