Головна Історія Участь Партнерам Контакти  
  Відео Фотогалерея Як дістатись Ночівля Форум  

Спонсори

Портал українських колекціонерів

Прикарпатський портал

Нерухомість  Прикарпаття

Українська
мережа
контекстної
реклами

ФЕРОЗІТ: будуймо Україну разом!

Меценат
Рязанцев А.В.

Дизайн студія
“Магія”

Партнери проекту:

Івано-Франківський державний медичний університет

Івано-Франківський університет права імені Данила Галицького

Івано-Франківський обласний краєзнавчий музей

Регіональний туристично-інформаційний центр

Івано-Франківський обласний художній музей

Прикарпатський юридичний інститут

Програма концертної частини фестивалю

13.10.07, субота

Час виступу

Назва колективу/виконавця

Назва композиції

Заклад / керівник

1

12.45-12.55

Колектив “Арт

Композиція “Верба”

Івано-Франківський державний
медичний університет
Муліна Олександра Миколаївна
Хвуст Людмила Іванівна

2

12.55-13.15

Величко Тетяна

“Музика: ти і я”
“Під небом Парижа”
“Вітерець”

Авторські пісні Величко Тетяни Анатоліївни

3

13.15-13.30

Колектив “Арт

Східний танець

Івано-Франківський державний
медичний університет
Муліна Олександра Миколаївна
Хвуст Людмила Іванівна

4

13.30-14.00

Йордана Дранчук,
Лауреат премії ім. Марійки Підгірянки, премії ім. Б. Лепкого, фестивалю «Барви осені», конкурсу «Юний віртуоз», конкурсу ім. М.Машкіна, конкурсу «Нові імена України»

“Відчини мені”
“Романс про осінь”
“Циганка”
“Їдуть машини”
“Купальські вогні”

Авторські пісні Йордани Дранчук

5

14.00-14.10

Колектив “Арабески

Циганський танець

Прикарпатський юридичний інститут
Муліна Олександра Миколаївна

6

14.10-14.30

Гурт “МОТИВ”,
м. Івано-Франківськ

“Забуття”
“В очікуванні смерті”
“Життя”

Авторські пісні і виконання

7

14.30-14.40

Колектив “Арабески

Спортивне асорті (танець)

Прикарпатський юридичний інститут
Муліна Олександра Миколаївна

8

14.40-15.20

Гурт “ІРВІН”,
м. Чернівці

“Зламані крила”
“Весь цей час”
“Майже гра”
“L.S.D.”
“Мій стрибок”
“Курок”

Авторські пісні і виконання

9

15.20-15.30

Колектив “Ділан

Курдський народний танець

Івано-Франківський державний
медичний університет

10

15.30-16.00

Гурт “ФІЛЬТЕР”,
м. Івано-Франківськ

“Дівчата мрій”
“Калюжами”
“Нас нема”
“Кеди”
“Подзвони мені”

Авторські пісні і виконання

11

16.00-16.30

Гурт “Breaking Brain Without Aim”,
М. Чернівці

“Its Easy If You Try”
“Fairy Tale Of Tongue-Snail”
“Naughty Boy (Norms Breaker)”
“НемаЄ”
“Контрасти”

Авторські пісні і виконання

12

16.30-17.00

Гурт “Про Rock”,
м. Івано-Франківськ

“Рукописи Апокаліпсис”
“Людський Вогонь”
“Посвята емігранту”
“Згорівши”
“Для тебе”

Авторські пісні і виконання

13

17.00-17.30

Гурт “Сина машина”,
м. Івано-Франківськ

?

Авторські пісні і виконання

14

17.30-18.30

Гурт “Один”,
м. Івано-Франківськ

“Час”
“Зникай”
“За Мрією”
“Маю все”
“Зима”
“Стан”

Авторські пісні і виконання

14.10.07, неділя

Час виступу

Назва колективу/виконавця

Назва композиції

Заклад / керівник

 

13.00-13.10

Колектив “Арабески

Танцювальна композиція

Прикарпатський юридичний інститут
Муліна Олександра Миколаївна

 

13.10-13.20

Шарон Капуту (Намібія)

"Ти знаєш, що ти - людина" (вірш В. Симоненка)

Івано-Франківський державний
медичний університет

 

13.20-13.30

Колектив “Арабески

Танці на майдані

Прикарпатський юридичний інститут
Муліна Олександра Миколаївна

 

13.30-14.00

Гурт “Аскольд”,
м. Івано-Франківськ

“Інструментальна композиція”
“Твоє тепло”
“На серці камінь”
“Я для тебе”
“Друг”

Авторські пісні і виконання

 

14.00-14.10

Колектив “Арт

Спортивний танець

Івано-Франківський державний
медичний університет
Муліна Олександра Миколаївна
Хвуст Людмила Іванівна

 

14.10 – 14.30

Йордана Дранчук

“Рідне місто”
“Цей дощ”
“Осінній парк”
“Шлюбний ринок”
“Вічний мандрівник”

Авторські пісні Йордани Дранчук

 

14.30-14.40

Колектив “Арт

Циганський танець

Івано-Франківський державний
медичний університет
Муліна Олександра Миколаївна
Хвуст Людмила Іванівна

 

14.40-15.10

Гурт “SV-47” &  гурт “Мотив

“Студентське життя”
“Ми були разом”
“Те, що хочеться сказати”

Авторські пісні і виконання

 

15.10-16.00

Гурт “Серцевий Напад”,
м. Чернівці

“Не прийшла”
“Субкультура”
“Перед війною”
“Хто ти є?”
“Punk Girl”
“Розумієш”

Авторські пісні і виконання

 

16.00-16.50

Гурт “Кремп”,
м. Чернівці

“Зламай мене навпіл”
“Фея”
“Два сонця”
“Твоя весна”
“Дика”
“Трохи крему”

Авторські пісні і виконання

 

16.50-18.00

Урочисте закриття фестивалю

 

 

 

18.00-18.30

Гурт “Інший Світ”,
м. Івано-Франківськ

“Інтро”
“Машина”
“Ти ж мене підманула”
“Епітафія”
“Мистецтво”
“Наше місто”

Авторські пісні і виконання

 

18.30-19.30

Гурт “Рура

“Україно”
“Подруга”
“Страшний блюз”
“Рок-н-рол”
“Моя люба”

Авторські пісні і виконання

 

 

 

Медіапартнери

Генеральний інформаційний партнер:

Прикарпатські
новини

Туристичний портал

Український чоловічий портал

lady.if.ua

Інтернет-видання

Український жіночий портал

Мистецьке Прикарпаття

Чоловічий проект

Невідома
історія

Історичне Прикарпаття

забезпечимо все

запрошуємо!!!

Мапа сайту